Лазня на доровах

Лазня на дровах вартість:

пн-пт (8:00 – 18:00) 250грн\год.

пн-пт (18:00 – 8:00) 300грн\год.

сб-нд (цілодобово) 350грн\год.

УВАГА!!! При купівлі абонементів знижки!

 Контакти:

+38 (067) 37 100 34button_oplatiti-zamoviti

IMG_5801м

 Лазня по-Українськи

Трохи історії. Україна є найбільшою державою Європи за територією, тому не є дивним те, що українці в різних кінцях країни різняться між собою й у діалектичних формах мови, і у побуті, і навіть у способі догляду за здоров’ям. Одна з таких етнографічних груп українців — це гуцули, що зосереджено проживають у гірській частині України — Карпатах. Специфіка їх стилю життя та ведення господарства, життя у горах серед хвойних лісів, де холодний сезон триваліший ніж на інших українських землях, відповідно призвело до специфіки їх догляду за здоров’ям.777

Однією з таких оригінальних справ була гуцульська баня. Гуцули взимку рубаючи дерева високо в горах для підтримки чистоти тіла розтоплювали ватру-вогнище в своїх колибах і влаштовували так звану гуцульську лазню, ця процедура дозволяла краще очиститися від бруду, ніж традиційні обливання водою, також гуцулами було помічено очищуючий та тонізуючий ефект такого виду лазні.
Контраст температур у гуцульській лазні чудово впливає на потовиділення та еластичність шкіри: розм’якшення епідермісу та зняття ороговілого шару, покращення дихання шкіри. Споживання під час процедури великої кількості води призводить до очищення пор шкіри, активізує роботу потових залоз та виводить токсини, шлаки і підшкірний жир, а також покращує роботу кровоносної системи. Контраст температур підвищує загальний тонус організму.